centrumizolacji-logo-białe — kopia

Wdmuchiwana Termoizolacja Ursa Pure Floc – Biorków Mały pod Krakowem

Wdmuchiwana Termomodernizacja Budynku

Ostatnio mieliśmy przyjemność pracować nad projektem termoizolacji ścian w starszym budynku przy użyciu innowacyjnego granulatu wełny Ursa Pure Floc. To rozwiązanie okazało się nie tylko efektywne, ale także niezwykle korzystne dla naszych klientów. Przedstawimy wam kilka kluczowych powodów, dla których warto powierzyć nam wykonanie termoizolacji przy użyciu Ursa Pure Floc.

Ursa Pure Flock – doskonały materiał termoizolacyjny

Po pierwsze, granulat wełny Ursa Pure Floc to lider na rynku pod względem wartości współczynnika przewodzenia ciepła (lambda). Jego niesamowicie niska wartość oznacza, że zapewnia on doskonałą izolacyjność termiczną, minimalizując straty ciepła przez ściany. W przypadku starszych budynków, które często mają ograniczoną przestrzeń, każdy centymetr ma znaczenie. Dlatego zastosowanie Ursa Pure Floc, o grubości zaledwie 6 cm, pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, jednocześnie zapewniając znaczącą poprawę efektywności energetycznej.

Profesjonalny wykonawca termoizolacji

Po drugie, Centrum Izolacji posiada bogate doświadczenie w dziedzinie termoizolacji. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów doskonale zna techniki i metody instalacji granulatu wełny Ursa Pure Floc, co gwarantuje profesjonalne i precyzyjne wykonanie prac. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, zapewniając naszym klientom pełne zadowolenie i efektywność energetyczną na lata.

Ekologiczne rozwiązanie bezpieczne dla środowiska

Wreszcie, warto podkreślić, że granulat wełny Ursa Pure Flock jest również ekologicznym rozwiązaniem. Wykonany z naturalnych surowców, jest bezpieczny dla środowiska i zdrowia. Dzięki niemu można obniżyć emisję CO2 i wpływ na zmiany klimatyczne, jednocześnie ciesząc się komfortem termicznym w swoim mieszkaniu.

Jeśli macie Państwo starszy budynek, który wymaga termoizolacji, to Centrum Izolacji jest gotowe podjąć się tego wyzwania. Dajcie nam szansę, abyśmy mogli dostarczyć Wam doskonałe rezultaty przy użyciu granulatu wełny Ursa Pure Floc. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby omówić szczegóły Waszego projektu termoizolacji. Razem uczynimy Wasz dom bardziej energooszczędny.

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI

Agnieszka Błyk
T: +48  668 551 707
 
E-mail: agnieszka@centrumizolacji.com

Katarzyna Stalmach
T: +48  790 805 197
E-mail: kasia@centrumizolacji.com