centrumizolacji-logo-białe — kopia

Parę słów o nas
Specjaliści od Termoizolacji

Zaawansowany Sprzęt

Posiadamy trzy najbardziej zaawansowane maszyny, które są zintegrowane z komputerem oraz posiadamy własne zasilanie – generatory prądu, w związku z czym nasze urządzania są całkowicie niezależne od zewnętrznego źródła zasilania.Grupa Macura

Na wstępie chcielibyśmy szerzej przedstawić Państwu naszą firmę – GRUPA Macura. Z powodzeniem istniejemy na rynku od 2008 roku, zajmując się kompleksowo izolacjami.
Jesteśmy doświadczoną firmą, która podąża za najnowszymi trendami i technologiami europejskimi i światowymi. Tworzymy razem ekipę, w której każdy chętnie służy pomocą i fachowym doradztwem na wszystkich etapach wykonywanych inwestycji. Jesteśmy ludźmi z pasją i zapałem. Posiadamy wysokie kwalifikacje, a naszym celem jest zadowolenie naszych klientów oraz zaspokojenie ich oczekiwań względem wykonywanych przez nas prac.

Izolacje Wdmuchiwane

Oprócz izolacji natryskowych wykonujemy wdmuchiwanie materiałów izolacyjnych, zaczynając od wełny, wełny celulozowej, ekologicznej wełny drzewnej firmy Steico po Usrę pure flock -„czyste szkło”. Posiadamy największą i najmocniejszą austriacką maszynę Issoblow Titan, która umożliwia wykonanie usług najwyższej jakości.

 

 

Nasze Marki

Centrum Izolacji

Specjalizuje się w Termoizolacjach monolitycznych (izolacje pianą PUR oraz wdmuchiwanie granulatów) oraz Hydroizolacjach monolitycznych (płynne membrany). Tu znajdziecie Państwo wszystko, co związane z usługą termo i hydroizolacji oraz kupicie specjalistyczne materiały w tym zakresie.TopStore

top-store.pl – to sklep dla profesjonalistów i nie tylko… Jesteśmy dystrybutorem wielu marek takich jak Winkler, Teluria, Parotec i wielu innych. Sklep e-commers posiada klika tysięcy sprawdzonych produktów używanych zarówno przez specjalistów jak i majsterkowiczów. Zalet jest wiele – szeroki asortyment, świetni doradcy techniczni oraz niskie marże. Dzięki tym składowym klienci mają proste i przyjemne zakupy w niskich cenach.

 

Centrum Energii

Marka została stworzona specjalnie na potrzeby instalacji fotowoltaicznych oraz możliwości użytkowania wyprodukowanej energii poprzez folie grzewcze na podczerwień.

Smart-Therm

.smart-therm.pl to produkt o niesamowitych właściwościach i parametrach. Jest to masa/farba izolacyjna cienkowarstwowa do izolacji dosłownie wszystkiego zastępująca pianę, wełnę, styropian oraz inne produkty izolacyjne. Jest jednorodną, monolityczną izolacją działającą na zasadzie refleksyjności energii. Niesamowity produkt dla budownictwa i przemysłu.

SWIN

Jest to Stowarzyszanie Wykonawców Izolacji Natryskowych. Stowarzyszenie jest odpowiedzialne za certyfikowanie wykonawców izolacji natryskowych. Grzegorz Macura jest członkiem zarządu oraz egzaminatorem podczas certyfikacji potencjalnych firm.

 

Stabilna firma

Dzięki stabilnie działającym i prężnie rozwijającym się markom własnym, firma GRUPA Macura jest w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny.

Nasz mocne strony

Jakość

Dbamy o każdy detal i używamy materiałów z najwyższej możliwej półki. Nasz zespół to wyłącznie grupa profesjonalistów.

Gwarancja Ceny

Gwarantujemy niezmienna cenę od dnia wyceny do dnia wykonania. Jeśli będą wymagane dodatkowe koszty poinformujemy odpowiednio wcześniej.

Profesjonalizm

Używamy sprzętu zarezerwowanego dla profesjonalnego zastosowania. Nie zostawiamy po sobie śmieci. Nasi pracownicy są kulturalni i pomocni.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Wszystkie materiały których używamy posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne dla zdrowia.

Ekologia z ekonomią

Oferujemy metody termoizolacji które są najbardziej ekologicznymi formami termoizolacji i termomodernizacji.

Klient Najważniejszy

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każde zlecenie traktujemy inaczej. Zależy nam na Waszej satysfakcji!

Nasza praca to nasza pasja