centrumizolacji-logo-białe — kopia

Izolacja Pianą PUR

Profesjonalne Izolacje Pianą PUR - Skuteczne Rozwiązania Dla Twego Domu

Specjalizujemy się w Termoizolacjach (izolacje pianą PUR oraz wdmuchiwanie granulatów) oraz Hydroizolacjach. Instalujemy także folie grzewcze na podczerwień tworząc tym samym Centrum Izolacji, gdzie znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie.

Z powodzeniem istniejemy na rynku już od 2008 roku, zajmując się kompleksowo izolacjami. Jesteśmy doświadczoną firmą, która podąża za najnowszymi trendami i technologiami zarówno w Europie jak i za oceanem. Jako jedni z pierwszych stosowaliśmy wiodące agregaty Graco do natrysków farb, tynków, gładzi i izolacji natryskowych pianą. Poza tym wykonujemy wdmuchiwania materiałów izolacyjnych zaczynając od wełny, przez celulozę, po najbardziej ekologiczny materiał wdmuchiwany – wełnę drzewną firmy Steico. Posiadamy największą i najmocniejszą austriacką maszynę Issoblow Titan, której używamy do wykonania najwyższej jakości usług. Dzięki stabilnie rozwiniętym czterem gałęziom firmy, jesteśmy w stanie sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny.

Oszczędność Energii i Komfort w Domu

Nasza firma oferuje kompleksowe izolacje pianą poliuretanową (PUR), które zapewniają oszczędność energii i komfort w Twoim domu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, nasze izolacje gwarantują skuteczną ochronę przed utratą ciepła, hałasem oraz wilgocią. Zaufaj profesjonalistom i zainwestuj w izolacje, które przyczynią się do obniżenia rachunków za energię oraz poprawy jakości życia w Twoim domu.

Ochrona Od Fundamentów Po Dach

Nasza firma to nie tylko specjaliści w zakresie izolacji pianą poliuretanową (PUR) dla dachu i ścian, ale także wykonujemy izolacje fundamentów pianą zamkniętokomórkową. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową ochronę Twojego domu od fundamentów aż po dach. Nasze profesjonalne podejście i zaawansowane technologie gwarantują skuteczną izolację termiczną, akustyczną oraz ochronę przed wilgocią na każdym etapie budowy lub remontu. Skorzystaj z naszych usług i zabezpiecz swój dom na długie lata.

Zalety Piany PUR

  • oszczędność energii w fazie użytkowania budynku, oszczędność na kosztach ogrzewania nawet do 50%.
  • oszczędność w fazie budowy, ze względu na to, że budowane są lżejsze konstrukcje o mniejszym zapotrzebowaniu materiałowym  niż w przypadku tego samego poziomu innych materiałów izolacyjnych, które wymagają większej gęstości i większej grubości w celu zapewnienia izolacyjności
  • pokrywamy koszty tylko zużytego materiału, który nie generuje odpadów do utylizacji
  • ocieplenie poddasza lub stropu zajmuje tylko kilka godzin i nie pozostawia zanieczyszczeń jak styropian czy wełna

Cechy izolacji natryskowej:

  1. nie wchłania wilgoci jest wodoodporna
  2. nie wchłania kurzu ani brudu
  3. nie stanowi podłoża do rozwoju grzybów i pleśni
  4. nie zawiera włókien niebezpiecznych dla układu oddechowego

Co to Piana PUR?

Piana poliuretanowa (PUR) jest to materiał do izolacji natryskowej, który otrzymywany jest ze zmieszania dwóch surowców: poliolu i izocyjanianu. Jest to najnowocześniejszy materiał izolacyjny dostępny na rynku. Poliuretan jest jednym z najbardziej skutecznych materiałów izolacyjnych z uwagi na małą przewodność cieplną i wysoka wytrzymałość. Niska przewodność cieplna poliuretanu nie ulega zmianie pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć lub zanieczyszczenia. Poliuretan jest matriałem organicznym, w przeciwieństwie do innych tworzyw sztucznych, jest materiałem stabilnym termicznie, nie topi się i ulega karbonizacji bez tworzenia płonących kropel.

co z naszym zdrowiem?

Poliuretan jest nieszkodliwy dla ludzi, o czym świadczy jego wszechstronne zastosowanie. Po aplikacji pozostaje obojętny w ciągu całego cyklu eksploatacji i nie generuje szkodliwych emisji. Podczas procesu natryskiwania, pomiędzy dwoma komponentami poliuretanu (poliol i izocyjanian) zachodzi reakcja chemiczna. Po nałożeniu poliuretanu uzyskana pianka pozostaje obojętna.

Dla jakich budynków?

Termoizolacja Pianą PUR to również świetny sposób na termomodernizację budynków. Idealnie nadaje się do nowego i starego budownictwa. Prace izolacyjne trwają jedynie kilka godzin więc nie stanowimy udręki dla domowników.

Co nas wyróżnia?

Gwarancja Ceny

Gwarantujemy niezmienna cenę od dnia wyceny do dnia wykonania. Jeśli będą wymagane dodatkowe koszty poinformujemy odpowiednio wcześniej.

Gwarancja Terminu

Nie rzucamy słów na wiatr! Dotrzymujemy ustalonych terminów a prace wykonujemy z należytą starannością.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Wszystkie materiały których używamy posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne dla zdrowia.

Ekologia z ekonomią

Oferujemy metody termoizolacji które są najbardziej ekologicznymi formami termoizolacji i termomodernizacji.

Klient Najważniejszy

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każde zlecenie traktujemy inaczej. Zależy nam na Waszej satysfakcji!