centrumizolacji-logo-białe — kopia

Hydroizolacja na Osiedlu w Dąbrowie Górniczej

Hydroizolacja Tarasów i balkonów

Hydroizolacja tarasów i balkonów jest niezwykle ważnym elementem budynków mieszkalnych, szczególnie tych zlokalizowanych na osiedlu domków jednorodzinnych w Dąbrowie Górniczej. Woda i wilgoć mogą bowiem powodować uszkodzenia konstrukcji oraz prowadzić do powstawania grzybów i pleśni. Dlatego też, ważne jest, aby zastosować skuteczne rozwiązanie hydroizolacyjne.

Właśnie dlatego na osiedlu w Dąbrowie Górniczej zdecydowano się na stosowanie produktu ONE, jest to płynna membrana na bazie specjalnie modyfikowanych żywic. Membrana ta charakteryzuje się doskonałymi parametrami hydroizolacyjnymi i wytrzymałościowymi, dzięki czemu jest ona idealna nie tylko do stosowania w warunkach standardowych, ale również w warunkach ekstremalnych, takich jak od 0°C do +45°C, na wilgotne i mokre podłoże.

Membrana ta jest również szybkoschnąca, co oznacza, że już po 2 godzinach od nakładania jest odporna na deszcz w temperaturze 20°C. Można ją nakładać na wylewki betonowe już po 7 dniach w temperaturze 15°C. Po utwardzeniu, ma ona bardzo wysoką odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, jest antypoślizgowa co jest szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.